Zakończyliśmy zajęcia integracyjne dla klas 1. W tym roku mamy pięć klas składających się z niezwykłych osobowości. W czasie warsztatów poznajemy się nawzajem, dowiadujemy nowych rzeczy o kolegach i mamy szansę porozmawiać z każdym uczniem w klasie. Stawiamy na tolerancję, akceptację, poczucie bezpieczeństwa i życzliwość. Dzięki zajęciom nie tylko uczniowie zdobywają wiedzę o swoich kolegach, ale i my poznajemy naszych uczniów- ich potrzeby, talenty, mocne i słabe strony. Jesteśmy dumne, że będziemy przez najbliższe lata mogły patrzeć jak z tych młodych, wspaniałych ludzi wyrastają młodzi, wspaniali dorośli. Służymy wsparciem i pomocą. Zespół ds. pomocy psychologiczno- pedagogicznej.



2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!