W dniu 19.03.2025 r. uczniowie klas 1 a i 1 b pod opieką pań Iwony Skrzypczyk-Gałkowskiej i Anny Biecek wybrali się na wystawę immersyjną „Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo”. Młodzież zapoznała się z sylwetką i dziełem wybitnego artysty – Michała Anioła, oglądała film edukacyjny oraz swoisty spektakl multimedialny, podczas którego pokazano w przybliżeniu wszystkie freski z Kaplicy Sykstyńskiej. Wystawa jest warta uwagi. Polecamy!



2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+