10 czerwca uczniowie klasy 1a i 1b uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Pierwszym punktem wycieczki było ZOO oraz Afrykarium, następnie udaliśmy się pod Halę Stulecia podziwiać spektakularne fontanny. Obiad mieliśmy okazję zjeść na Starym Rynku, podziwiając kolorowe kamienice i gotyckie budowle. Kolejnym punktem naszego programu był Jarmark Świętojański i poszukiwanie wrocławskich krasnali. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy bezpiecznie do domu.



2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
O naszym Zespole Teatralnym w MykaNews
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-02
Rajd rowerowo – historyczny
2026-06-01
Śródziemnomorski Dzień Dziecka
2026-06-01
Poczet Sztandarowy
2026-06-01
1 czerwca – Dzień Dziecka
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-29
Program stypendialny xFuture
2026-05-28
Promocja książki