25 maja 2026r klasy 1a, 1b z kolegami z innych klas naszej szkolnej społeczności pojechali na wycieczkę do Łodzi. Celem było Muzeum Dzieci, ofiar zbrodni nazistowskich w latach 1942-1945; wystawa twórczości A. Szyka i Orientarium. Fascynujące połączenie lekcji historii, wiedzy o społeczeństwie, biologii, geografii i chemii. Wszyscy choć zmęczeni, byli bardzo zadowoleni. Opiekę sprawowały p. A. Borowik, p. M. Gajak, p. A. Wrzalik i pan A. Płuciennik.







2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
O naszym Zespole Teatralnym w MykaNews
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-02
Rajd rowerowo – historyczny
2026-06-01
Śródziemnomorski Dzień Dziecka
2026-06-01
Poczet Sztandarowy
2026-06-01
1 czerwca – Dzień Dziecka
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-29
Program stypendialny xFuture
2026-05-28
Promocja książki