logo
VIII LOS
2026-05-27

Wycieczka do Łodzi

25 maja 2026r klasy 1a, 1b z kolegami z innych klas naszej szkolnej społeczności pojechali na wycieczkę do Łodzi. Celem było Muzeum Dzieci, ofiar zbrodni nazistowskich w latach 1942-1945; wystawa twórczości A. Szyka i Orientarium. Fascynujące połączenie lekcji historii, wiedzy o społeczeństwie, biologii, geografii i chemii. Wszyscy choć zmęczeni, byli bardzo zadowoleni. Opiekę sprawowały p. A. Borowik, p. M. Gajak, p. A. Wrzalik i pan A. Płuciennik.

Facebook Instagram YouTube
Przejdź do treści