25 listopada 2025 r. prawie stu uczniów naszej szkoły z klas trzecich wzięło udział w wycieczce Krakowa, podczas której odwiedzili Wawel – jedno z najważniejszych historycznych miejsc w Polsce. Podczas wizyty młodzież uczestniczyła w ciekawych warsztatach edukacyjnych, zwiedzała z przewodnikiem komnaty królewskie i inne zabytkowe części zamku. Po zakończeniu zajęć uczniowie udali się na spacer po Krakowie i poznali jego najpiękniejsze zakątki. Wycieczka była wartościowym doświadczeniem łączącym naukę z przyjemnością odkrywania nowych miejsc. Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Agnieszka Wieczorek, p. Paulina Brzezińska, p. Katarzyna Szusterowska, p. Paulina Ból, p. Ewa Chądzyńska, p. Wojciech Pudo, p. Artur Płuciennik i p. Norbert Ogrodnik.
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+