Uczniowie klas Ib i IId pod opieką pani Magdaleny Kolodziej i pani Magdaleny Musiał-Ogrodnik wzięli udział w wydarzeniu „W rytmie bezpiecznych dróg”, zorganizowanym przez Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługę. Spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości młodzieży w zakresie bezpieczeństwa na drogach oraz innych współczesnych zagrożeń. W trakcie wydarzenia poruszono ważne tematy, takie jak udział młodych ludzi w wypadkach drogowych, zjawisko hejtu i problemy związane z narkotykami. Uczniowie otrzymali cenne wskazówki, jak dbać o własne bezpieczeństwo i podejmować odpowiedzialne decyzje. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Grzegorz Boski – Marszałek Województwa Śląskiego, Łukasz Pabiś – Zastępca Prezydenta Miasta Częstochowy, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Na zakończenie wydarzenia odbył się energetyczny koncert duetu Alien x Majtis – zwycięzców programu „Must Be the Music”. Ich występ był świetnym muzycznym podsumowaniem spotkania i dostarczył uczestnikom wielu pozytywnych emocji.


2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!