Hurrra! Wakacje!!
Po długich i ciężkich dziesięciu miesiącach pracy przyszedł czas na odpoczynek! 27 czerwca zakończyliśmy w VIII LOS rok szkolny i rozpoczęliśmy wakacje!
Tradycyjnie już uroczysta akademia podsumowująca to, co działo się od września 2024 roku do czerwca 2025 roku, odbyła się w sali gimnastycznej. Tym razem przygotowywali ją uczniowie klasy III c pod opieką p. Olgi Łukasik oraz kl. III a pod okiem p. Roberta Kokotta. Oczywiście pojawił się na scenie nasz zespół wokalny, który przygotowała p. Agata Hapunik.
Było pięknie i wzruszająco, gdy olbrzymia grupa osób odbierała świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Dyplomami zostali także uhonorowani członkowie zespołu teatralnego VIII LOS. Za pomoc i zaangażowanie w życie szkoły okolicznościowe dyplomy odbierali też rodzice naszych licealistów!
Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor Ilona Walczak – Dądela. Oprócz życzeń cudownych wakacji przypomniała także o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.








2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!