Szkolny konkurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej to także jeden z punktów akcji „Tydzień Zdrowia i Urody czyli wiosenny chillout w 8LOS”. Wtorkowa rywalizacja była wyjątkowo zacięta. W konkursie brało udział 10 trzyosobowych zespołów. Sprawdzano wiedzę teoretyczną uczestników, a następnie ich umiejętności ratownicze w praktyce. Działania młodych ratowników były bardzo wnikliwie obserwowane i oceniane przez organizatora p. K. Albrychta oraz jego niezastąpionych pomocników z klasy 3b. I miejsce klasa 2B II miejsce klasa 2D III miejsce klasa 2E Podczas konkursu uczestnicy mieli również możliwość uczestnictwa w warsztatach doskonalących umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Zawody były dla naszych uczniów świetnym doświadczeniem i okazją do zweryfikowania swojej wiedzy i umiejętności, które zdobyli podczas zajęć w szkole. Dla wszystkich uczestników udział w zawodach był doskonałym treningiem, a poza tym pozwala wierzyć, że w razie potrzeby nasi uczniowie skutecznie poradzą sobie w sytuacjach kiedy ktoś naprawdę będzie potrzebował ich pomocy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i jesteśmy pewni, że uratujecie nas jak będzie trzeba!!! Koordynator akcji Danuta Najdek-Białas.






















2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+