Szkolny Konkurs Fotograficzny z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości
Ze względu na sytuację w kraju, w tym roku nie możemy obchodzić święta 11 XI w sposób tradycyjny. Chcemy zachęcić was do udziału w konkursie fotograficznym, który w jakimś stopniu pozwoli naszej szkolnej społeczności uczcić ten dzień.
Liczymy, że fotografie pokażą szeroko pojęty patriotyzm widziany przez współczesną młodzież. Można pokazać jak miłujecie ojczyznę, za co kochacie Polskę, jak piękna jest Polska, dlaczego jesteśmy dumni z bycia Polakiem? A może zaskoczycie nas jeszcze czymś innym?
Zdjęcia w formacie jpg należy wysłać do 7 XI do godz. 24.00 na adres: michalkoziarz@wp.pl
Dla najlepszych czekają nagrody, także materialne, ponieważ sponsorem konkursu jest www.fotolabfuji.pl, która mieści się w Megasamie na I piętrze.
Regulamin Konkursu publikujemy w załączniku.
PLIKI DO POBRANIA
Plik: Regulamin Szkolnego Konkursu Fotograficznego

2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-05-20
Nagroda dla naszej gazetki
2025-12-08
Przedświąteczne spotkanie bożonarodzeniowe
2025-12-03
Adaptacje filmowe utworów literackich
2025-11-29
Szkolny konkurs wiedzy o UE
2025-11-27
„Legenda o dwóch braciach” w SP nr 53
2025-11-20
Na tropie jurajskich legend
2025-11-20
VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Ja i moja mała – wielka Ojczyzna”