Podnosimy kompetencje – rozwijamy możliwości! W dniach 15–16.01.2026 r. oraz 20 – 21.01.2026r. nauczyciele z naszej szkoły brali udział w 16-godzinnym szkoleniu Trening Umiejętności Społecznych (TUS) I i II stopnia, realizowanym w ramach projektu „Szkoła Możliwości”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). Szkolenie stanowiło cenną okazję do poszerzenia kompetencji pedagogicznych oraz zdobycia praktycznych narzędzi do pracy z uczniami w zakresie rozwijania umiejętności społecznych, komunikacyjnych i emocjonalnych. W szkoleniu uczestniczyły: pani dyrektor Ilona Walczak – Dądela, Magdalena Musiał-Ogrodnik-psycholog, Aneta Wrzalik-nauczyciel współorganizujacy proces kształcenia/pedagog specjalny, Renata Białowąs – bibliotekarz /nauczyciel języka polskiego, Justyna Sobieska-pedagog szkolny, Danuta Najdek – Białas – nauczyciel wf. Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Mazurek za profesjonalne, merytoryczne i inspirujące przeprowadzenie szkolenia.







2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!