W dniu 30 maja 2025 roku klasa 2e pod opieką pani Teresy Rygalik-Weżgowiec wybrała się do Akademickiego Centrum Kultury na spektakl pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej”, przygotowany przez „Teatr z Łapanki” i wyreżyserowany przez pana Adama Hutyrę. Sztuka, utrzymana w konwencji czarnej komedii, w przewrotny sposób opowiada o relacjach międzyludzkich i absurdach codzienności. Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony uczniów, którzy docenili znakomitą grę aktorską oraz oryginalne poczucie humoru.



2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+