logo
VIII LOS
2026-05-12

Spektakl „Konwencja”

12 maja 2026r młodzież klas 1a,1d,1e,3h, pod opieką wychowawców uczestniczyła w przejmującym, edukującym, uwrażliwiającym spektaklu pt. „Konwencja”. Sztuka była wystawiana na scenie Teatru Nowego w Częstochowie oraz Teatru Fundacji Oczami Brata. Gra aktorska została nagrodzona brawami na stojąco. Po spektaklu odbył się panel dyskusyjny z aktorami Teatru. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, na pewno we wrześniu będziemy na kolejnej sztuce!

Facebook Instagram YouTube
Przejdź do treści