4 grudnia 2025 r. w Zespole Szkół w Złotym Potoku odbył się wyjątkowy Pokaz Florystyczny, na który zostało zaproszone nasze szkolne Kółko Arteterapii wraz z opiekunkami. Twórcze, pomysłowe i nietypowe prace przygotowali uczniowie kl. IV i V Technikum Architektury Krajobrazu. Podczas pokazu można było podziwiać florystyczne torebki i naszyjniki, bukiety i florystyczne fryzury, kwiatowe buty i nakrycia głowy, świecące elementy stroju i całe stroje florystyczne. Po wyjątkowym pokazie oraz poczęstunku, Pani Dyrektor oprowadziła nas po szkole, chwaląc swoich zdolnych uczniów, kształcących się w najnowocześniejszych pracowniach.


2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!