Miło nam poinformować, że nasze szkolne Kółko Arteterapii otrzymało wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez ZST oraz ZSS nr 28 w Częstochowie. W ramach projektu „Oswoić emocje” autorzy zaprosili szkoły do udziału w konkursie hortiterapeutycznym (terapia przez kontakt z naturą) na wieniec bożonarodzeniowy pt. „Razem tworzymy magię świąt”. Drużyny wykonały 4 kreatywne prace, ozdobione światłem oraz żywymi i sztucznymi roślinami. Gratulacje dla Was!!! Opiekunki: A. Nabiałczyk i A. Lecińska.







2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+