Po długich i burzliwych obradach ogłaszamy wyniki Konkursu Fotograficznego „Najpiękniejsze zdjęcie z wakacji”:
Kategoria przyroda, natura:
I miejsce – Katarzyna Jasnos (za zdjęcie z jelonkiem)
I miejsce – Maja Ogłaza ( za zdjęcie kwiat i owad)
II miejsce – Wiktoria Korzeniec (za zdjęcie kładka wśród drzew)
III miejsce – Antonina Hak (za zdjęcie słoneczniki)
III miejsce – Natalia Dębska (za zdjęcie rzeźby)
Nagroda specjalna Biblioteki VIII LOS – Dawid Oziębała ( za zdjęcie z czerwonym motocyklem)
Kategoria człowiek i jego emocje:
I miejsce – Wojciech Korytkowski (za zdjęcie cienie na plaży)
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone 17 października (piątek) na dużej przerwie (12.20) w bibliotece szkolnej. Zapraszamy!!!
Nagrodzone zdjęcia będziecie mogli obejrzeć w najbliższym numerze szkolnej gazetki „Twój LOS”.
2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!