Z wielką radością i dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły stanęli na wszystkich stopniach podium w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno- Techniczno-Informatycznym „Mural”.
I miejsce zdobyła Izabela Wilk z klasy II b, II miejsce przypadło Wojtkowi Korytkowskiego z klasy I a, natomiast na III miejscu uplasowała się Patrycja Kiepura z klasy II b.
Uczennice przygotowała p. prof. Iwona Skrzypczyk-Gałkowska, a Wojtka – p. prof. Agnieszka Borowik
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
O naszym Zespole Teatralnym w MykaNews
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-02
Rajd rowerowo – historyczny
2026-06-01
Śródziemnomorski Dzień Dziecka
2026-06-01
Poczet Sztandarowy
2026-06-01
1 czerwca – Dzień Dziecka
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-29
Program stypendialny xFuture
2026-05-28
Promocja książki