W dniu 9 czerwca 2015 roku odbyło się wręczenie nagród Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole dla utalentowanych uczniów wyróżniających się w licznych sferach działalności pozalekcyjnej i pozaszkolnej. Uroczystość miała miejsce w ZS nr 2 im. Polskich Noblistów. Wręczenie nagród uświetniła obecność Wiceprezydenta Miasta Częstochowy dr Ryszarda Stefaniaka. Gościem uroczystości był również Prezes ZNP Grzegorz Sikora i przedstawiciele instytucji sponsorujących nagrody. Gospodarzami spotkania byli dyrektor ZS nr 2 pan Tomasz Szczygłowski i Prezes CSPS Bogumił Dobosz.
W uroczystości wzięła udział dyrektor VIII LOS pani Ilona Walczak-Dadela i pedagog szkolny pani Katarzyna Radlak.
Serdeczne gratulacje dla Iwetty
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-26
Gratulacje dla Natalii!
2026-05-20
Nagroda dla naszej gazetki
2026-05-15
Nagrody dla naszych uczniów
2026-05-11
Gratulacje dla Elwiry!