W dniach 27-28 maja br. rozgrywane były w naszym liceum mistrzostwa szkoły w badmintonie dziewcząt i chłopców w grze pojedynczej. Turnieje odbywały się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.
Turniejach udział wzięło 10 chłopców i 10 dziewcząt. Po rozgrywkach grupowych rozgrywane były półfinały i finały. I miejsce w grupie chłopców zajął Jakub Kwiatkowski z 2b, II miejsce Maciej Zbrożek z 2a, III miejsce Artur Ciura z IIc. W grupie dziewcząt zwyciężyła Maria Skrobek z klasy 2g, II miejsce Magdalena Herczyk z 2e, III miejsce Klementyna Dymek z 2h.






2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+