10 kwietnia uczniowie naszego liceum – Martyna Sitek kl. I d i Mateusz Majba kl. II a – wzięli udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie o Tytuł Mistrza Mowy Polskiej 2013. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Gastronomicznych w Częstochowie i wzięło w nim udział 19 uczestników z częstochowskich szkół ponadgimnazjalnych.
Miło nam poinformaować, że reprezentant naszej szkoły Mateusz Majba zajął I miejsce i tym samym zdobył Tytuł Mistrza Mowy Polskiej 2013! Martyna Sitek zajęła 9. miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w językowych zmaganiach.
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-26
Gratulacje dla Natalii!
2026-05-20
Nagroda dla naszej gazetki
2026-05-15
Nagrody dla naszych uczniów
2026-05-11
Gratulacje dla Elwiry!
2026-04-24
Kolejny sukces naszych uczennic!