Każdy z nas pamięta swój pierwszy dzień w nowej szkole. W naszych głowach znajdowały się tylko pytania „Czy to był dobry wybór?”, „Czy będę w stanie się odnaleźć?”, „Czy osoby w mojej klasie będą przyjazne?”. Jednakże teraz nie tylko uczniowie klas pierwszych przeżyli stres związany z nowym otoczeniem. Społeczność naszego liceum miała okazję doświadczyć tego po raz drugi. VIII LOS „bezpiecznie wylądowało” na Worcella 22.
Widujemy teraz nowe twarze w nowym budynku. Każdy musi się również przyzwyczaić do stawiania kroków w zupełnie innym miejscu. Teraz, kiedy minęło już trochę czasu, czujemy się jak u siebie w domu.
Nie zapomnieliśmy o naszej placówce na ul. Kukuczki. Wciąż wracamy do niej wspomnieniami, aby przypomnieć sobie te piękne chwile. Jednak nic nie trwa wiecznie – naszym drugim domem jest teraz budynek przy ulicy Worcella.
Sara Starzyńska, klasa IIA LO
2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!