Mimo mroźnej aury za oknem w naszej sali fitness zapanowała gorąca atmosfera ! Dzisiejsza lekcja wychowania fizycznego udowodniła, że niska temperatura to tylko dodatkowa motywacja do ruchu. Gdy mróz trzyma na zewnątrz, kluczem jest szybkie podniesienie temperatury ciała i rozbudzenie energii, by zapomnieć o chłodzie. Lekcję rozpoczęliśmy od dynamicznej rozgrzewki przy największych hitach just dance. Rytmiczna muzyka pozwoliła uczennicom szybko zapomnieć o chłodzie i przygotować stawy oraz mięśnie do wysiłku. Dziewczyny z ogromnym zaangażowaniem brały udział w ćwiczeniach cardio połączonych z prostymi układami choreograficznymi. Połączenie ruchu z muzyką nie tylko poprawiło kondycję fizyczną, ale przede wszystkim wywołało mnóstwo uśmiechów i zintegrowało grupę. Uczennice pokazały, że determinacja i pozytywna energia to najlepszy sposób na zimową aurę. Udowodniły, że aktywność fizyczna może być świetną zabawą, a muzyka to najlepszy „wspomagacz” podczas treningu.


2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!