19 grudnia odbyły się w naszej szkole wigilie klasowe oraz tradycyjne jasełka. W świątecznym nastroju składaliśmy sobie życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i pomyślności w Nowym Roku. Życzenia całej społeczności szkolnej złożyła również pani Dyrektor Ilona Walczak – Dądela.
Przedstawienie przygotowała klasa III c i IIIa pod kierunkiem wychowawców oraz ks. A. Fertacza i pani Adrianny Nabiałczyk. Przepiękną kolędę zaśpiewał szkolny chór pod opieką pani Agaty Hapunik, która była również twórcą świątecznych dekoracji. Życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!!!
















2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
O naszym Zespole Teatralnym w MykaNews
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-02
Rajd rowerowo – historyczny
2026-06-01
Śródziemnomorski Dzień Dziecka
2026-06-01
Poczet Sztandarowy
2026-06-01
1 czerwca – Dzień Dziecka
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-29
Program stypendialny xFuture
2026-05-28
Promocja książki