W naszej szkole kładziemy nacisk na kultywowanie tradycji. W polskiej kulturze okres przedświąteczny nieodłącznie kojarzy się z opowieścią o narodzinach Jezusa Chrystusa. Dlatego 22 grudnia uczniowie mieli okazję obejrzeć jasełka. Przedstawienie przygotowała kl. III A gimnazjum przy współudziale uczniów klas: III B i III C gimnazjum oraz II A liceum. Nad młodymi aktorami sprawowały pieczę panie: K. Kocemba – Brol i A. Lewicka. Oprawę muzyczną i znakomitych wokalistów przygotowała pani D. Marlińska. Uwagę widzów zwracały piękne dekoracje, wykonane przy współudziale pani A. Hapunik.
Piękne kolędy, śpiewane przez naszych uczniów, wprowadziły publiczność w świąteczny nastrój. Znana wszystkim historia sprzed ponad dwóch tysięcy lat ponownie ożyła dzięki utalentowanym, młodym aktorom.
Ze sceny popłynęły także życzenia świąteczne, które wszystkim obecnym złożyła pani dyrektor I. Walczak – Dądela. Członkowie Młodzieżowej Rady Szkoły wszystkim nauczycielom wręczyli symboliczne kartki świąteczne.
2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!