Wtorek, 8 kwietnia był w naszej szkole bardzo aktywny. Dzisiaj naszymi gośćmi w ramach akcji „Tydzień Zdrowia i Urody czyli wiosenny chillout w 8LOS” byli przedstawicieli Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach Delegatura w Częstochowie. Klasa 2b i 2c uczestniczyła w prelekcjach nt. „Ile cukru jest w cukrze?”, a ponadto uczniowie wysłuchali informacji o programach zdrowotnych i rehabilitacyjnych, opiece medycznej i profilaktycznej prowadzonej przez NFZ. Uczniowie pełnoletni i pracownicy mieli możliwość wyrobienia na miejscu Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), która bezpłatnie refunduje podstawowe świadczenia medyczne za granicą. NFZ!!! – serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji „Tydzień Zdrowia i Urody czyli wiosenny chillout w 8LOS” oraz upominki i pyszne, pewnie meega zdrowe jabłuszka.

2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+