Z radością informujemy, że Maria Kubanek, uczennica klasy 4g, zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Artystyczne Szlaki”, skierowanym do uczniów klas 6–8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa śląskiego. Organizatorem konkursu była Częstochowska Organizacja Turystyczna. Opiekunem uczennicy była pani Teresa Rygalik-Weżgowiec. Serdecznie gratulujemy Marii wspaniałego osiągnięcia oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych!


2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+