Grupa naszych uczniów z klasy Ia (Klaudia Wojnowska, Adrianna Krysian, Marcin Witusiński, Maciej Porada) pod opieką polonisty, pani Ariony Królikowskiej, wzięła udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno-Dydaktycznym „Ucz się od ucznia” pod patronatem Fundacji De Primario i zajęła III miejsce w konkursie. Głównym celem projektu była popularyzacja wiedzy z zakresu nowinek technicznych, mogących służyć nie tylko młodzieży, ale również kadrze nauczycielskiej. Uczniowie przygotowali lekcję dla nauczycieli na temat wykorzystania smartfona w życiu codziennym i zawodowym i tym samym udowodnili, że warto brać udział w konkursach i wygrywać cenne nagrody dla siebie i klasy.
2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-26
Gratulacje dla Natalii!
2026-05-20
Nagroda dla naszej gazetki
2026-05-15
Nagrody dla naszych uczniów
2026-05-11
Gratulacje dla Elwiry!
2026-04-24
Kolejny sukces naszych uczennic!
2026-04-23
Sukcesy naszych uczennic w miejskich nagrodach sportowych!
2026-04-21
Potrójny sukces naszych uczniów