logo
VIII LOS
2026-05-11

Gratulacje dla Elwiry!

Z wielką radością i dumą informujemy, że uczennica klasy II b – Elwira Ogrodnik zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza. Uczennicę przygotowała p. prof. Iwona Skrzypczyk-Gałkowska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Facebook Instagram YouTube
Przejdź do treści