19 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Z tej okazji klasy Ia i IIb pod opieką wychowawców, pani A. Borowik oraz P. Brzezińskiej przygotowały uroczystą akademię poświęconą generałowi Józefowi Sowińskiemu. Przypomniane zostały najważniejsze fakty z jego życia, jego heroiczna postawa podczas powstania listopadowego oraz wartości, którymi kierował się w życiu. Nad przygotowaniem i przebiegiem części artystycznej czuwała pani R. Białowąs. W przedstawieniu wykorzystano sprzęt nagłaśniający oraz projektor zakupiony w ramach programu „Szkoła możliwości”.











2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+