W piątek, 12.10.2018r. obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie Dniem Nauczyciela. Pani Dyrektor wręczyła również nauczycielom nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i pedagogicznej. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!
Oprawą artystyczną tego dnia zajęła się klasa III B gimnazjum – pod opieką pani E. Chądzyńskiej. Przygotowany występ w sposób humorystyczny ukazał nam „szkolne życie”.
Po części oficjalnej, w Pokoju Nauczycielskim, mieliśmy okazję skosztować wspaniałych wypieków pani Anity (która na co dzień rezyduje w szkolnej kuchni). Wszystkich urzekły cukrowe figurki zdobiące ciasta, piękne i bardzo smaczne – sprawdziliśmy 🙂
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!
2026-06-08
Spotkanie z profesorem S. Nicieją
2026-06-04
Podsumowanie Erasmus+