Tegoroczna edycja rozpoczęła się 6 października inauguracyjną konferencją w Warszawie, a zakończy 19 listopada — Międzynarodowym Dniem Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci, kiedy Polska znów zaświeci na czerwono.
Kampania ta ma na celu zapobieganie przemocy wobec dzieci poprzez edukacje, wsparcie oraz mobilizację społeczeństwa do działania.
Cele kampanii:
W ramach kampanii Dzieciństwo bez przemocy przeprowadzono w naszej szkole zajęcia w wybranych klasach. Młodzież bardzo aktywnie w nich uczestniczyła, widać było zaangażowanie i potrzebę rozmów na ten temat.
Link do plakatu:


2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
O naszym Zespole Teatralnym w MykaNews
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-02
Rajd rowerowo – historyczny
2026-06-01
Śródziemnomorski Dzień Dziecka
2026-06-01
Poczet Sztandarowy
2026-06-01
1 czerwca – Dzień Dziecka
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-29
Program stypendialny xFuture
2026-05-28
Promocja książki