14 maja uczniowie klasy 1b, 1d, 1e, 3b wzięli udział w wykładach zamykających tegoroczny projekt „Częstochowski Uniwersytet Młodzieżowy” organizowany przez Politechnikę Częstochowską. Wysłuchaliśmy bardzo ciekawych wykładów z zakresu BIONIKI i ROBOTYKI oraz wzięliśmy udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Jedna z głównych nagród trafiła w ręce uczennicy klasy 3b. Koordynatorami projektu były p. Paulina Brzezińska i p. Agnieszka Wieczorek




2026-06-03
Maraton Czytelniczy
2026-06-02
O naszym Zespole Teatralnym w MykaNews
2026-06-02
Święto Europy 2026
2026-06-02
Rajd rowerowo – historyczny
2026-06-01
Śródziemnomorski Dzień Dziecka
2026-06-01
Poczet Sztandarowy
2026-06-01
1 czerwca – Dzień Dziecka
2026-06-01
Brawa dla Ksienii
2026-05-29
Program stypendialny xFuture
2026-05-28
Promocja książki