logo
VIII LOS
2026-05-14

„Częstochowski Uniwersytet Młodzieżowy” – podsumowanie projektu

14 maja uczniowie klasy 1b, 1d, 1e, 3b wzięli udział w wykładach zamykających tegoroczny projekt „Częstochowski Uniwersytet Młodzieżowy” organizowany przez Politechnikę Częstochowską. Wysłuchaliśmy bardzo ciekawych wykładów z zakresu BIONIKI i ROBOTYKI oraz wzięliśmy udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Jedna z głównych nagród trafiła w ręce uczennicy klasy 3b. Koordynatorami projektu były p. Paulina Brzezińska i p. Agnieszka Wieczorek

Facebook Instagram YouTube
Przejdź do treści