Akcja Fundacji DKMS – „Pokonajmy nowotwory krwi” wśród uczniów, rodziców i nauczycieli 8LOS. Nasze liceum już drugi rok współpracuje z Fundacją DKMS ” Pokonajmy nowotwory krwi”. Podczas wywiadówki śródrocznej 18 grudnia 2025r wolontariuszki pod opieką pani Danuty Najdek-Białas rejestrowały osoby między 18 a 55 rokiem życia – potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. Pamiętajmy – im więcej osób zostanie zarejestrowanych, tym większa szansa dla chorych na znalezienie bliźniaka genetycznego. Wszystkim 23 osobom, które zarejestrowały się w bazie potencjalnych dawców bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce. Dziękujemy również wolontariuszkom, dzięki którym akcja rejestracji przebiegała wzorcowo: Weronika Jeziorowska, Zuzanna Kaczmarek, Natalia Jaszczyk, Natalia Czarnecka, Oliwia Kaźmierczak, Martyna Kowalska, Magdalena Barwaniec, Natalia Krzyżowska, Alina Matyszewska, Kinga Krawczyk, Maja Łyjak, Magdalena Herczyk, Oliwia Stachera. Zapraszamy wszystkich Państwa na kolejną akcję za rok! Do zobaczenia!!!

2026-06-15
15-19.06.2026r. „Tydzień dla bezpieczeństwa”
2026-06-15
Pola Nadziei 2026
2026-06-12
„Jak nie czytam, jak czytam”
2026-06-12
Udział w konferencji naukowej
2026-06-11
Gratulacje!!!
2026-06-11
Czytanie na polanie w VIII LOS
2026-06-11
Gratulacje dla Patrycji!
2026-06-08
Życie Częstochowy z dnia 5 czerwca 2026r.
2026-06-08
Zakończenie programu „Rówieśnicy”
2026-06-08
Pozdrowienia z Wrocławia!