01
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!!!
 
czytaj
01
Hawajski Dzień Dziecka
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
80 rocznica bitwy o Monte Cassino
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!

01
Zakończenie roku dla maturzystów
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Premiera "Pamiętnika narkomanki"
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Dzień Otwarty 2024
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Dzień Patrona
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe 2023/2024

 

Lp.

Nazwisko i imię

Zajęcia dodatkowe

 1.

Albrycht Kazimierz

 

Zajęcia doskonalące zasady udzielania pierwszej pomocy/SKS – piątek 14.15 – 15.00

 2.

Baranowska Iwona

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego – wtorek 15.00 – 15.50

 3.

Bartnik Urszula

 

Zajęcia przygotowujące do matury – poniedziałek 8.50 – 9.35 kl.4d gr.2, piątek 8.00 – 8.45 kl.4c, środa 8.00 – 8.45 zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 3a

 4.

Białowąs Renata

 

Koło dziennikarskie –czwartek co 2 tygodnie 14.00 – 15.00

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z Ukrainy – poniedziałek 15.00 – 16.00

Koło teatralne – czwartek co 2 tygodnie
14.00 – 15.00

 5.

Borowik Agnieszka

 

Przygotowanie do matury z historii  - poniedziałek 16.00 – 16.45

 6.

Ból Paulina

 

Konsultacje dla maturzystów, zajęcia wyrównawcze – piątek 15.05 – 15.50

 7.

Brzezińska Paulina

Koło młodego przedsiębiorcy – poniedziałek 15.05 – 15.50

 8.

Buryan-Machura Agnieszka

Koło j. włoskiego – środa 15.05 – 15.50

 9.

Chądzyńska Ewa

SKS –poniedziałek – 15.00 – 15.50

10.

Cpałka Jolanta

 

Zajęcia z j. polskiego dla uczniów ze specjalnymi potrzebami  – wtorek 14.15 – 15.00

11.

Fertacz Adrian

 

Szkolne Koło Caritas – czwartek 15.00 - 15.50

12.

Gajak Magdalena

 

Zajęcia z wiedzy o społeczeństwie – czwartek 15.00 - 15.45

13.

Gajewska Dominika

 

Przygotowanie do matury – czwartek 14.15 - 15.00

14.

Grabny Marta

 

Zajęcia przygotowujące do matury, poziom rozszerzony – czwartek 14.15 - 15.00

15.

Hapunik Agata

Chór szkolny – piątek 14.15 - 15.00

16.

Janas Laura

Zajęcia z geografii dla maturzystów – wtorek 14.15 – 15.00

17.

Jarkiewicz Ewa

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki – poniedziałek 15.00 – 15.45

18.

Kapałka – Czerwik Diana

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki – wtorek 8.00 – 8.45

19.

Karczmarczyk Lidia

Zajęcia dodatkowe z matematyki  - piątek 8.00 – 8.45

19.

Klejny Katarzyna

Zajęcia szachowe – środa 14.15 – 15.00

 

21.

Kokott Robert

Zajęcia dodatkowe z historii – poniedziałek 14.15 – 15.00

22.

Kołodziej Magdalena

Zajęcia medialne – czwartek 15.40 – 16.25

23.

Kołodziej – Dudek Agnieszka

 

Warsztaty pisania – zajęcia dodatkowe
z j. polskiego dla kl. II e i II b – czwartek 15.05-15.50

24.

Kozłowska Ewa

 

Koło j. niemieckiego – poniedziałek 14.15 – 15.00

25.

Krasińska Ariona

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego -  poniedziałek 14.15 – 15.00

26.

Krawczyk Sylwia

 

Przygotowanie do matury – czwartek 15.00 – 15.45

27.

Krysian Iwona

 

Zajęcia wyrównawcze – środa 16.00  – 16.45

 

28.

Lecińska Agnieszka

 

Zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego – wtorek 16.45 – 17.30

29.

Leszczyłowska Donata

 

Przygotowanie do matury – czwartek 14.15 – 15.00

30.

Lewicka Agnieszka

 

Geografia zajęcia dla uczniów przygotowujących się do matury – czwartek 7.15 – 8.00

31.

Łukasik Olga

 

Zajęcia maturalne z j. angielskiego – czwartek 8.00 – 8.45

33.

Milka Aleksandra

Kółko j. angielskiego/ zajęcia wyrównawcze/ konsultacje  z uczniami – czwartek 8.00 – 8.45

34.

Musiał – Ogrodnik Magdalena

Grupa wsparcia dla młodzieży z trudnościami emocji – czwartek 14.15 – 15.00

35.

Nabiałczyk Adriana

Projekty biologiczne – poniedziałek 13.25 – 14.10

36.

Najdek – Białas Danuta

 

Zajęcia rekreacyjno – sportowe SKS – wtorek 15.00 – 15.45, czwartek 14.10 – 14.55

37.

Ogrodnik Norbert

 

Rajdy górskie PTTK – soboty wg kalendarza PTTK

38.

Osicka Agnieszka

 

Koło wyrównawcze z j. francuskiego – piątek 15.00 – 15.45

40.

Płuciennik Artur

 

PN/ PK/ LA – poniedziałek 15.10 – 17.00

Siłownia – piątek 14.10 – 14.55

41.

Pudo Wojciech

Zajęcia ogólnorozwojowe SKS – poniedziałek, piątek 18.00 – 19.00

42.

Rajs – Paterocyn Barbara

 

Koło biblijne klasy maturalne – poniedziałek 15.00 – 15.45

43.

Randak Jolanta

Zajęcia rozwijające – j. angielski – środa 15.00 – 15.45

44.

Rygalik – Weżgowiec Teresa

 

Koło teatralne raz na 2 tygodnie – czwartek - 14.15 – 15.00, koło filozoficzne raz na 2 tygodnie – piątek 14.15 – 15.00

Liga debat oksfordzkich wg. grafiku

46.

Skrzypczyk – Gałkowska Iwona

 

Zajęcia przygotowujące do matury – środa 15.50 – 16.35

47.

Sobieska Justyna

 

Zajęcia dyslektyczne – czwartek 14.15 – 15.00

48.

Sosnowski Artur

 

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – piątek 15.05 – 15.50

49.

Śliwoń Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – środa 15.00 – 15.45

50.

Wachelka Cezary

 

Zajęcia przygotowujące do matury
z j. polskiego – środa 15.05 – 15.50

51.

Wieczorek Agnieszka

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki  (przygotowanie do matury) – wtorek 14.30 – 15.15

52.

Wojnowska Beata

 

Zajęcia wyrównawcze z chemii - poniedziałek 15.00 – 15.30

53.

Wrzalik Aneta

 

Zajęcia socjoterapeutyczne – wtorek 14.15 – 15.00

54.

Żurkowski Mariusz

 

Zajęcia wyrównawczo z j. angielskiego –wtorek 14.15 – 15.00

55.

Noszczyk Ewelina

Koło dziennikarskie – czwartek 14.00 – 15.00

56.

Matysiak Monika

Zajęcia wyrównawcze z fizyki – środa 7.10 – 8.00




Warto wiedzieć:

Przekaż 1,5 % podatku dla VIII LOS :)

 

 

czytaj wiecej

Oferta edukacyjna 2024/2025

czytaj wiecej

Trzymaj forme z 8 LOS

czytaj wiecej
Wszelkie prawa zastrzeżone przez VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
Projekt i realizacja: logo media Media Essence / mediaessence.pl

Ta strona używa pliki cookies (ciasteczka). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o możliwościach zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz tutaj.